Ponuka

Fotograf Peter Vojtaško - Profesionálne svadobné, reportážne a dokumentárne fotografie na celom území SR. Prirodzené, moderné, kreatívne, emocionálne, uprostred diania, pôsobivé a dostupné.

Ponuka foto-služieb:

Odfotím pre vás...

... ľudí, umelcov, športovcov, svadby, udalosti, eventy, produkty – zhora aj z dola, vonku aj vo vnútri. Kedy budete chcieť, kde len budete chcieť, ako budete chcieť.

Pre svojich klientov ponúkam komplexné portfólio foto služieb a produktov.

Pri fotografovaní pracujem výlučne s profesionálnou fototechnikou, objektívmi a bleskami značky Nikon a ostatnou technikou značky Fomei, Manfrotto, Giottos, Lowepro, Dell, Lenovo, Wacom...

 

Ponúkam Vám profesionálne fotografické služby:

- svadobná, reportážna a dokumentárna fotografia (foto na svadbu, foto na rôzne spoločenské, kultúrne, športové, firemné a súkromné akcie - foto na krst dieťaťa, stužková slávnosť, foto na promócie, foto na školenie, foto na raut, foto na recepciu, foto na ples, foto na narodeninovú oslavu a iné významné udalosti)

- technická - produktová/reklamná fotografia

- portrétová, módna a reklamná fotografia (fotobooky a iné)

- ostatné druhy fotografie

- montáže a koláže, retušovanie a ostatné grafické úpravy fotografií

- fotoprodukty (fotoknihy, fotoalbumy, fotografia v ráme, na plátne, pvc, hliníku, banneroch a iných materiáloch)

 

Mimoriadne udalosti si vždy vyžadujú mimoriadne uchovanie. Ponúkam Vám preto vysokokvalitné fotoprodukty:

FOTO CD/DVD- Nafotené fotografie Vám odovzdám na potlačenom DVD/CD nosiči v profesionálnom obale (to je základ pri všetkých foteniach).

KLASICKÉ FOTOGRAFIE- Klasické vytlačené fotografie v rozmeroch podľa vášho želania a vďaka dnešným moderným technológiám, aj foto na plátne, pvc, hliníku, banneroch a iných materiáloch.

FOTOKNIHY– Individuálne vyhotovené, čiernobiele alebo farebné, na papieri a aj v luxusnej koženej verzii, na prianie doplnené aj s osobnými textami. Na výber máte viacero rôznych formátov a vyhotovení.

FOTOALBUMY– vysokokvalitné fotoalbumy v rôznych väzbách a formátoch vyhotovenia.

MONTÁŽE A KOLÁŽE

- ĎAKOVNÉ KARTY - na vyjadrenie vďaky svadobným hosťom za krásne strávený svadobný deň a na oživenie spomienok

- GRAFICKÉ MONTÁŽE – výborný darček pre svojich blízkych, alebo obchodných partnerov

 

Máte nejaké špeciálne prianie, alebo želanie? Teším sa na ne obzvlášť. Stačí, ak ma kontaktujete E-mailom, alebo telefonicky.